Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dámské kolo, Doprava do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dámské kolo zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Dámské kolo. Stahujte klipart Dámské kolo v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dámské kolo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Dámské kolo ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 924 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ribbla

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dámské kolo se nachází v kategorii Kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Upír ke stažení Podívejte se i na klipart Lev ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Květ na stromě zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, kliparty, vektor, grafika, Doprava, free, ke stáhnutí, obrázek, ilustrační obrázek, Dámské kolo, cliparts, ke stažení, zdarma, Dámské kolo

Doporučené použití klipartu: profilovka, fotokniha, word, dokumenty, corelDraw, články, referáty, škola, PowerPoint, Facebook, avatar, seminární práce, Twitter, webové stránky, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Hlemýžď ke stažení, ilustrace Mikroskop ke stáhnutí nebo vektor Schody dolů zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.