Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dámské kolo, Doprava do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dámské kolo zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Dámské kolo. Stahujte klipart Dámské kolo v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dámské kolo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dámské kolo ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 924 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ribbla

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dámské kolo je v kategorii Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kojenec ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Čínský drak zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Mešita ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Dámské kolo, vektor, ilustrace, klipart, ke stažení, zdarma, grafika, ilustrační obrázek, Dámské kolo, download, obrázek, kliparty, cliparts, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: avatar, kalendář, corelDraw, profilovka, textové dokumenty, Twitter, časopis, fotokniha, blog, web, office, dokumenty, referáty, Pinterest, články

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Mapa Číny ke stáhnutí, vektor Nástroje zdarma nebo obrázek Hugo Chavez ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.