Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Cisterna, Doprava do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cisterna zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Cisterna. Vektorová ilustrace Cisterna je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Cisterna lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cisterna zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Cisterna ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1171
1280x937
800x586
500x366
160x117

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 49 960 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cprostire

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Cisterna je v sekci Ilustrační obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Happy New Year ke stažení Podívejte se i na ilustrace Bluma ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Dwight Eisenhower zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, vektor, ilustrační obrázek, zdarma, free, Cisterna, kliparty, ke stažení, klipart, ilustrace, download, grafika, cliparts, Cisterna

Doporučené použití klipartu: openOffice, články, profil, časopis, seminární práce, corelDraw, pozvánky, office, avatar, Twitter, Instagram, Pinterest, plakát, word, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Slon ke stažení, vektor Páv ke stáhnutí nebo obrázek Ozdoba se stromky zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.