Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Cisterna, Doprava do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cisterna zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Cisterna. Vektorová ilustrace Cisterna je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Cisterna lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cisterna zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Cisterna ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1171
1280x937
800x586
500x366
160x117

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 960 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cprostire

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Cisterna patří do sekce Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vozíček zdarma Podívejte se i na klipart Zlomené srdce ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Rozesmátá blondýna ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Cisterna, download, vektorový obrázek, vektor, Cisterna, grafika, cliparts, ilustrace, zdarma, ke stáhnutí, Doprava, klipart, free, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, články, plakát, památník, inkscape, profil, seminární práce, časopis, dokument, dokumenty, corelDraw, škola, kalendář, referáty, prezentace

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Důlní vozík zdarma, ilustrace Jestřáb ke stažení nebo vektor Krteček ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.