Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Červený autobus, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený autobus zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Červený autobus. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Červený autobus. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Červený autobus ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x640
1280x512
800x320
500x200
160x64

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 975 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Petra Thurlova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Červený autobus patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zákaz čůrání zdarma Podívejte se i na klipart Borůvky ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Venuše ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Doprava, Červený autobus, obrázek, ilustrace, zdarma, cliparts, vektor, free, download, klipart, grafika, Červený autobus, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, word, textové dokumenty, dokument, Facebook, Pinterest, kalendář, openOffice, profilovka, dokumenty, office, články, prezentace, škola, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i klipart Slečna zdarma, ilustrace Drozd šedohlavý ke stažení nebo vektor Rachejtle ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.