Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Červený autobus, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený autobus zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Červený autobus. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Červený autobus. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červený autobus ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x640
1280x512
800x320
500x200
160x64

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 975 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Petra Thurlova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Červený autobus je v kategorii Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dinosaurus ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Jarní květina zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Spící smajlík ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektor, Červený autobus, Červený autobus, ilustrace, zdarma, download, free, Doprava, kliparty, ke stažení

Doporučené použití klipartu: prezentace, webové stránky, památník, Twitter, pozvánky, corelDraw, plakát, Pinterest, kalendář, profilovka, office

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Husa ke stáhnutí, vektor Chipsy zdarma nebo obrázek Počítač ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.