Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Červený autobus, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený autobus zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Červený autobus. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Červený autobus. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červený autobus ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x640
1280x512
800x320
500x200
160x64

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 975 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Petra Thurlova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Červený autobus je v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kostýmy ke stažení Podívejte se i na ilustrace Beránek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Kolumbie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doprava, ilustrační obrázek, Červený autobus, klipart, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, kliparty, ilustrace, grafika, vektor, zdarma, free, ke stažení, Červený autobus

Doporučené použití klipartu: Facebook, PowerPoint, pozvánky, dokument, články, plakát, fotokniha, textové dokumenty, profil, webové stránky, dokumenty, škola, blog, Instagram, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Renault Twingo ke stažení, vektor Bandoneón ke stáhnutí nebo obrázek Socha zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.