Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Celopéro, Doprava do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Celopéro zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Celopéro. Klipart Celopéro je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celopéro zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Celopéro ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x982
1280x786
800x491
500x307
160x98

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 993 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Franck Doucet

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Celopéro je v kategorii Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dýně zdarma Podívejte se i na obrázek Maďarsko ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Citronová limonáda ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, grafika, Doprava, free, ke stáhnutí, Celopéro, vektorový obrázek, zdarma, ilustrace, cliparts, obrázek, ke stažení, kliparty, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: články, inkscape, referáty, škola, PowerPoint, Facebook, avatar, seminární práce, webové stránky, blog, kalendář, profil, dokumenty, office, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Gepard zdarma, klipart Excel ke stažení nebo ilustrace Desatero ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.