Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Balón, Doprava do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Balón zdarma ke stažení

Balón je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Balón je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Balón lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balón zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Balón ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

960x1600
768x1280
480x800
300x500
95x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 503 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zager

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Balón patří do sekce Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zákaz mobilů zdarma Podívejte se i na vektor Nevěsta ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Neuron ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Balón, free, zdarma, Doprava, Balón, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, grafika, ilustrace, ke stáhnutí, vektorový obrázek, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: fotokniha, plakát, PowerPoint, časopis, textové dokumenty, avatar, články, blog, office, Facebook, památník, kalendář, Instagram, dokumenty, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Panelák zdarma, obrázek Saxofon ke stažení nebo klipart Pina Colada ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.