Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Balón, Doprava do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Balón zdarma ke stažení

Balón je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Balón je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Balón lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balón zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Balón ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

960x1600
768x1280
480x800
300x500
95x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 503 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: zager

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Balón je v kategorii Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dáma z historického módního magazínu zdarma Podívejte se i na obrázek Mapa Islandu ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Britská policistka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, klipart, ke stáhnutí, grafika, Balón, ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek, free, cliparts, zdarma, Balón

Doporučené použití klipartu: openOffice, corelDraw, Twitter, škola, fotokniha, webové stránky, referáty, textové dokumenty, památník, dokumenty, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Iglů zdarma, klipart Eva u stromu poznání ke stažení nebo ilustrace Lyžař ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.