Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Balón, Doprava do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Balón zdarma ke stažení

Balón je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Balón je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Balón lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balón zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Balón ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

960x1600
768x1280
480x800
300x500
95x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 503 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zager

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Balón je v sekci Kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dýně halloween ke stažení Podívejte se i na obrázek Požárník ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Dáma s účesem z 30. let zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doprava, klipart, obrázek, zdarma, download, cliparts, grafika, Balón, ke stažení, Balón, vektorový obrázek, ke stáhnutí, vektor, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: Facebook, fotokniha, openOffice, Pinterest, seminární práce, office, blog, články, časopis, inkscape, prezentace, textové dokumenty, památník, referáty, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Mixer ke stažení, klipart 2019 ke stáhnutí nebo ilustrace Mapa Ruska zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.