Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Balón, Doprava do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Balón zdarma ke stažení

Balón je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Balón je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Balón lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Balón zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Balón ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

960x1600
768x1280
480x800
300x500
95x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 503 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zager

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Balón je v kategorii Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Oslík ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Řepa zdarma Mohl by vás také zajímat klipart špenát ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, download, free, grafika, klipart, cliparts, ke stažení, ilustrace, Balón, Doprava, Balón, obrázek, vektorový obrázek, kliparty, zdarma

Doporučené použití klipartu: pozvánky, blog, Instagram, inkscape, dokument, avatar, referáty, památník, seminární práce, Twitter, dokumenty, fotokniha, prezentace, web, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Tank ke stáhnutí, vektor Párek v rohlíku zdarma nebo obrázek Středoafrická republika ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.