Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Autobus, Doprava do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Autobus zdarma ke stažení

Autobus je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Autobus nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Autobus lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Autobus ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x501
1280x400
800x250
500x156
160x50

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 979 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bobocal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Autobus je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Studentka lolitka zdarma Podívejte se i na ilustrace Houba ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Elektrická kytara ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, ilustrační obrázek, kliparty, ke stažení, cliparts, Doprava, klipart, free, grafika, vektorový obrázek, Autobus, Autobus, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: inkscape, office, pozvánky, textové dokumenty, Pinterest, články, word, web, prezentace, dokumenty, Facebook, PowerPoint, fotokniha, avatar, časopis

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Nůž zdarma, vektor Zlatá ryba ke stažení nebo obrázek Japonsko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.