Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Autobus, Doprava do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Autobus zdarma ke stažení

Autobus je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Autobus nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Autobus lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Autobus ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x501
1280x400
800x250
500x156
160x50

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 979 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bobocal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Autobus se nachází v sekci Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kanada ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Radioaktivita zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Umělé květiny ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, Autobus, grafika, ilustrace, free, ilustrační obrázek, klipart, ke stažení, cliparts, Autobus, download, kliparty, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, profil, seminární práce, blog, časopis, webové stránky, plakát, referáty, články, profilovka, avatar, památník, pozvánky, fotokniha, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Zelenina ke stáhnutí, ilustrace Halloween kočka s dýní zdarma nebo vektor Vánoční stromeček ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.