Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Záchranka, Auta pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Záchranka zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Záchranka. Klipart Záchranka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Záchranka zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Záchranka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1220
1280x976
800x610
500x381
160x122

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 257 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: pointal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Záchranka patří do sekce Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kristus na kříži zdarma Podívejte se i na vektor Mitsubishi ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Budík ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, ilustrační obrázek, download, kliparty, Záchranka, grafika, ke stažení, Záchranka, klipart, cliparts, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, openOffice, dokument, pozvánky, inkscape, blog, Pinterest, word, plakát, dokumenty, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Barack Obama zdarma, obrázek Zkumavka ke stažení nebo klipart I love you ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.