Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Záchranka, Auta pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Záchranka zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Záchranka. Klipart Záchranka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Záchranka zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Záchranka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1220
1280x976
800x610
500x381
160x122

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 257 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pointal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Záchranka se nachází v kategorii Ilustrační kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Viktorie královská ke stažení Podívejte se i na vektor Tchaj-wan ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Dáma s účesem z 30. let zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Auta, vektor, free, grafika, zdarma, ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí, klipart, ke stažení, ilustrace, download, Záchranka, Záchranka

Doporučené použití klipartu: památník, openOffice, PowerPoint, Facebook, corelDraw, blog, avatar, Pinterest, referáty, časopis, office, pozvánky, prezentace, webové stránky, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Dolar ke stažení, obrázek Senegal ke stáhnutí nebo klipart Talíř s příborem zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.