Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart VW brouk, Auta do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart VW brouk zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný VW brouk. Klipart VW brouk je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) VW brouk? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart VW brouk zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek VW brouk ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1586
1280x1269
800x793
500x496
160x159

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 089 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: antroares

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart VW brouk se nachází v sekci Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Motocykl ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Upíří zuby zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Idaho ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: VW brouk, vektor, obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, Auta, klipart, grafika, cliparts, vektorový obrázek, ke stáhnutí, free, ke stažení, VW brouk, download

Doporučené použití klipartu: plakát, PowerPoint, corelDraw, openOffice, pozvánky, office, blog, textové dokumenty, dokument, Facebook, fotokniha, seminární práce, Pinterest, referáty, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Kytky ke stáhnutí, obrázek Kobra zdarma nebo klipart Velryba ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.