Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Veterán, Auta nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Veterán zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Veterán. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Veterán nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veterán zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Veterán ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x753
1280x602
800x376
500x235
160x75

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 95 709 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Veterán je v sekci Ilustrační obrázky auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Edward Snowden ke stažení Podívejte se i na obrázek Běžec ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Sluchátka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Auta, ilustrace, cliparts, ke stáhnutí, kliparty, grafika, vektorový obrázek, Veterán, ilustrační obrázek, obrázek, vektor, download, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Pinterest, avatar, časopis, Instagram, Facebook, dokument, profilovka, textové dokumenty, památník, škola, prezentace, webové stránky, word, referáty, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Video projektor ke stažení, klipart Stopky ke stáhnutí nebo ilustrace DVD přehrávač zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.