Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Veterán, Auta nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Veterán zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Veterán. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Veterán nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veterán zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Veterán ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x753
1280x602
800x376
500x235
160x75

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 95 709 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Veterán se nachází v sekci Obrázky, kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Keňa ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Mrkve zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zákaz NATO ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrace, ke stažení, grafika, zdarma, download, vektor, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, kliparty, Veterán, obrázek, Veterán, Auta

Doporučené použití klipartu: avatar, profilovka, PowerPoint, dokumenty, web, škola, Pinterest, referáty, Instagram, office, inkscape, textové dokumenty, Twitter, corelDraw, seminární práce

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Bouřka ke stáhnutí, ilustrace Kršna jantra zdarma nebo vektor Rusko ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.