Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tachometr, Auta do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tachometr zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Tachometr. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Tachometr? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tachometr zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Tachometr ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 115 810 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DigitaLink

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Tachometr se nachází v sekci Ilustrační obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Panelák ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Zrzka zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Činely ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, zdarma, download, Tachometr, ilustrační obrázek, free, Auta, ilustrace, cliparts, vektor, vektorový obrázek, kliparty, obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: web, památník, fotokniha, office, inkscape, kalendář, pozvánky, avatar, PowerPoint, Facebook, blog, profilovka, články, prezentace, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Fialová ozdoba ke stáhnutí, obrázek Kozorožec zdarma nebo klipart Žena za volantem ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.