Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tachometr, Auta do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tachometr zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Tachometr. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Tachometr? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tachometr zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Tachometr ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 115 810 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: DigitaLink

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Tachometr se nachází v sekci Kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Děti ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Ovce zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Léto ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, obrázek, vektorový obrázek, klipart, ke stáhnutí, grafika, Auta, ilustrace, download, ke stažení, Tachometr, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, dokumenty, word, openOffice, profil, fotokniha, webové stránky, referáty, Facebook, seminární práce, Pinterest

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Mapa Severní Ameriky ke stáhnutí, obrázek USB zdarma nebo klipart Sushi s mořskou řasou ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.