Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tachometr, Auta do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tachometr zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Tachometr. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Tachometr? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tachometr zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Tachometr ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 115 810 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DigitaLink

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Tachometr je v sekci Vektorové obrázky auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor LGBT ke stažení Podívejte se i na ilustrace Lýkohub ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Ozdoba se stromky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stažení, grafika, ilustrační obrázek, Tachometr, obrázek, vektor, ke stáhnutí, kliparty, zdarma, free, klipart, ilustrace, download, Tachometr

Doporučené použití klipartu: škola, profil, web, referáty, blog, Twitter, dokument, pozvánky, kalendář, openOffice, corelDraw, časopis, webové stránky, památník, word

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Pírko ke stažení, vektor Satelit ke stáhnutí nebo obrázek Kočárek zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.