Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Starý sporťák, Auta pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Starý sporťák zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Starý sporťák. Klipart Starý sporťák je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Starý sporťák zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Starý sporťák ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x933
1280x746
800x466
500x291
160x93

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 50 344 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: koconmus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Starý sporťák je v sekci Kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kedluben ke stažení Podívejte se i na obrázek Atom ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Ibis zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, ke stažení, free, Starý sporťák, klipart, zdarma, grafika, download, ilustrace, Auta, cliparts, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, PowerPoint, dokument, word, dokumenty, pozvánky, web, avatar, Instagram, kalendář, fotokniha, Twitter, blog, office, památník

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Kávovník ke stažení, klipart Koza ke stáhnutí nebo ilustrace Skřítek zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.