Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Starý sporťák, Auta pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Starý sporťák zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Starý sporťák. Klipart Starý sporťák je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Starý sporťák zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Starý sporťák ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x933
1280x746
800x466
500x291
160x93

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 344 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: koconmus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Starý sporťák se nachází v sekci Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ředkve ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Netopýři zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Velké Británie ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, kliparty, Auta, klipart, vektor, Starý sporťák, zdarma, grafika, free, cliparts, ke stáhnutí, obrázek, ilustrační obrázek, Starý sporťák

Doporučené použití klipartu: web, profilovka, blog, škola, word, památník, textové dokumenty, Facebook, fotokniha, corelDraw, PowerPoint, plakát, office, referáty, seminární práce

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Ježura ke stáhnutí, ilustrace Čert zdarma nebo vektor Běžec ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.