Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sporťák, Auta pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sporťák zdarma ke stažení

Sporťák je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Sporťák ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sporťák zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sporťák ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x612
1280x490
800x306
500x191
160x61

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 94 918 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sporťák je v kategorii Ilustrační obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kříž ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Lamborghini Gallardo zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Grapefruit ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Auta, ke stažení, kliparty, Sporťák, vektor, free, ilustrace, klipart, cliparts, ilustrační obrázek, grafika, Sporťák, zdarma

Doporučené použití klipartu: blog, dokumenty, časopis, seminární práce, textové dokumenty, památník, Twitter, Facebook, web, word, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Kávovar ke stáhnutí, klipart Santa Panda zdarma nebo ilustrace Fialová kopretina ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách