Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Policejní auto, Auta nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Policejní auto zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Policejní auto. Klipart Policejní auto je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Policejní auto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Policejní auto ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1078
1280x862
800x539
500x337
160x108

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 154 812 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: JNESS

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Policejní auto je v kategorii Obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Santa se sobem zdarma Podívejte se i na ilustrace Elektromobil ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Květinový dekor ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, kliparty, Policejní auto, ilustrace, Auta, Policejní auto, vektor, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: fotokniha, škola, webové stránky, PowerPoint, památník, Pinterest, dokument, blog, pozvánky, avatar, časopis

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Frakční baňka zdarma, vektor Elfka ke stažení nebo obrázek Čokoládové bonbóny ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.