Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Policejní auto, Auta nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Policejní auto zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Policejní auto. Klipart Policejní auto je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Policejní auto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Policejní auto ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1078
1280x862
800x539
500x337
160x108

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 154 812 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: JNESS

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Policejní auto se nachází v sekci Kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Čekárna ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Cibule zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Hydrant ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, klipart, ke stažení, ke stáhnutí, Policejní auto, vektor, vektorový obrázek, obrázek, cliparts, ilustrace, Policejní auto, download, Auta, grafika

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, pozvánky, Instagram, časopis, word, seminární práce, dokument, fotokniha, web, škola, PowerPoint, webové stránky, Twitter, plakát, corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Kašna ke stáhnutí, ilustrace Mangostana lahodná zdarma nebo vektor Vlkodlak ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.