Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Pohřebák, Auta nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pohřebák zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Pohřebák. Klipart Pohřebák je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Pohřebák? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pohřebák zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pohřebák ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 480 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ejmillan

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pohřebák je v kategorii Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Slepý smajlík ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Potápěč zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Sešívačka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Pohřebák, obrázek, ke stáhnutí, vektor, ke stažení, free, klipart, Pohřebák, vektorový obrázek, download, ilustrační obrázek, grafika, zdarma, ilustrace

Doporučené použití klipartu: články, textové dokumenty, Instagram, prezentace, seminární práce, plakát, openOffice, webové stránky, památník, corelDraw, časopis, Twitter, dokument, Pinterest, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Tučňák ke stáhnutí, vektor Ovoce zdarma nebo obrázek Ananas ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.