Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Pohřebák, Auta nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pohřebák zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Pohřebák. Klipart Pohřebák je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Pohřebák? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pohřebák zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pohřebák ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 480 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: ejmillan

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pohřebák je v kategorii Ilustrační obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Fotoaparát ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek jin-jang zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zmrzlinový pohár ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, obrázek, ilustrace, zdarma, vektor, download, Auta, ke stáhnutí, Pohřebák, vektorový obrázek, grafika, kliparty, Pohřebák

Doporučené použití klipartu: dokumenty, fotokniha, články, openOffice, profilovka, office, corelDraw, blog, Pinterest, inkscape, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Pivní lahev ke stáhnutí, klipart Věštkyně zdarma nebo ilustrace Ankh ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.