Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Land Cruiser, Auta nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Land Cruiser zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Land Cruiser. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Land Cruiser lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Land Cruiser zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Land Cruiser ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1013
1280x810
800x506
500x316
160x101

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 190 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Land Cruiser je v kategorii Ilustrační obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Těhotenství ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Donald Trump zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Avokádo ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, ke stažení, Land Cruiser, vektorový obrázek, obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, grafika, Land Cruiser, kliparty, cliparts, Auta, free, vektor

Doporučené použití klipartu: fotokniha, památník, PowerPoint, webové stránky, web, dokument, plakát, profil, openOffice, profilovka, pozvánky, dokumenty, referáty, časopis, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Jiřina ke stáhnutí, vektor Chlápek zdarma nebo obrázek Tunisko ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.