Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Land Cruiser, Auta nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Land Cruiser zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Land Cruiser. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Land Cruiser lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Land Cruiser zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Land Cruiser ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1013
1280x810
800x506
500x316
160x101

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 190 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Land Cruiser je v sekci Vektorové obrázky auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pelikán ke stažení Podívejte se i na ilustrace Láhev vína ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Popcorn zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, grafika, vektor, Auta, cliparts, download, kliparty, free, zdarma, Land Cruiser, klipart, Land Cruiser

Doporučené použití klipartu: web, profilovka, seminární práce, textové dokumenty, památník, referáty, corelDraw, blog, Facebook, prezentace, inkscape

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Pavučina ke stažení, vektor Silueta ježibaby ke stáhnutí nebo obrázek 31.12. zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.