Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Land Cruiser, Auta nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Land Cruiser zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Land Cruiser. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Land Cruiser lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Land Cruiser zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Land Cruiser ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1013
1280x810
800x506
500x316
160x101

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 190 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Land Cruiser je v kategorii Obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Nektarinka zdarma Podívejte se i na obrázek Starý sporťák ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Kůzle ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, ke stažení, cliparts, ilustrace, vektorový obrázek, Auta, Land Cruiser, ilustrační obrázek, klipart, grafika, zdarma, Land Cruiser, free, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: inkscape, Pinterest, word, web, Instagram, prezentace, dokument, památník, profilovka, profil, Facebook, kalendář, pozvánky, dokumenty, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i obrázek Banán zdarma, klipart Buben ke stažení nebo ilustrace Vozíček ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.