Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Klíč od auta, Auta do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Klíč od auta zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Klíč od auta. Vektorová ilustrace Klíč od auta je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Klíč od auta lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klíč od auta zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Klíč od auta ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 049 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: padilhaum

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Klíč od auta patří do sekce Ilustrační kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Malířský váleček zdarma Podívejte se i na vektor Požární hlásič ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Vyplazený jazyk ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, ilustrace, obrázek, zdarma, Auta, download, ke stáhnutí, Klíč od auta, free, Klíč od auta, vektorový obrázek, vektor, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, web, referáty, profilovka, openOffice, office, Facebook, inkscape, dokumenty, webové stránky, kalendář, avatar, plakát, památník, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Růžová květina zdarma, obrázek Japonka ke stažení nebo klipart Růžová ozdoba ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.