Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Klíč od auta, Auta do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Klíč od auta zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Klíč od auta. Vektorová ilustrace Klíč od auta je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Klíč od auta lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klíč od auta zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Klíč od auta ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 049 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: padilhaum

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Klíč od auta je v kategorii Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Střelec ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Tamarind zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Bluetooth ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, vektorový obrázek, ke stažení, free, cliparts, ilustrace, grafika, ke stáhnutí, Klíč od auta, kliparty, download, Klíč od auta, Auta, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: office, památník, corelDraw, profil, škola, web, avatar, dokument, prezentace, profilovka, referáty, webové stránky, kalendář, články, word

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Okurka ke stáhnutí, vektor Lampion zdarma nebo obrázek Grilování ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.