Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Klíč od auta, Auta do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Klíč od auta zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Klíč od auta. Vektorová ilustrace Klíč od auta je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Klíč od auta lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klíč od auta zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Klíč od auta ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 049 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: padilhaum

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Klíč od auta je v sekci Obrázky auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Znak ryby ke stažení Podívejte se i na obrázek Merry Christmas ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Burkina Faso zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, grafika, free, vektor, klipart, ilustrační obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, Auta, obrázek, zdarma, Klíč od auta, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, inkscape, Twitter, referáty, textové dokumenty, blog, seminární práce, avatar, corelDraw, časopis, fotokniha, Pinterest, pozvánky, profilovka, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Ankh ke stažení, klipart Bumerang ke stáhnutí nebo ilustrace Přípitek zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.