Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Klíč od auta, Auta do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Klíč od auta zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Klíč od auta. Vektorová ilustrace Klíč od auta je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Klíč od auta lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klíč od auta zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Klíč od auta ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 049 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: padilhaum

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Klíč od auta je v kategorii Ilustrační obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bota ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Anděl zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Lotos ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Klíč od auta, download, ke stažení, zdarma, klipart, obrázek, ilustrace, Auta, grafika, Klíč od auta

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, prezentace, pozvánky, Pinterest, články, webové stránky, kalendář, seminární práce, inkscape, web, dokument

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Mapa Velké Británie ke stáhnutí, klipart Vlak piktogram zdarma nebo ilustrace Kávovar ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.