Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart GAZ 21, Auta nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart GAZ 21 zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá GAZ 21. Vektorová ilustrace GAZ 21 je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart GAZ 21 zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek GAZ 21 ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x973
1280x779
800x487
500x304
160x97

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 160 220 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart GAZ 21 patří do sekce Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Zambie zdarma Podívejte se i na vektor Nektarinka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa pokladu ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, download, ke stažení, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, cliparts, kliparty, zdarma, free, Auta, ilustrační obrázek, GAZ 21, obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, fotokniha, dokumenty, inkscape, web, památník, seminární práce, webové stránky, textové dokumenty, referáty, profil, prezentace, word, office, avatar

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Vánoční hvězda zdarma, obrázek Bludiště ke stažení nebo klipart Kojenec ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.