Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart GAZ 21, Auta nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart GAZ 21 zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá GAZ 21. Vektorová ilustrace GAZ 21 je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart GAZ 21 zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek GAZ 21 ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x973
1280x779
800x487
500x304
160x97

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 160 220 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart GAZ 21 je v kategorii Kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dekorace ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Slíva zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Hodina duchů ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Auta, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, klipart, download, cliparts, grafika, kliparty, GAZ 21, zdarma, GAZ 21, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Facebook, Instagram, avatar, články, profil, webové stránky, pozvánky, seminární práce, fotokniha, inkscape, PowerPoint, blog, prezentace, referáty, dokument

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Kovařík ke stáhnutí, vektor Zábavní pyrotechnika zdarma nebo obrázek Pirátská loď ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.