Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ford Mustang, Auta pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ford Mustang zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Ford Mustang. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ford Mustang nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ford Mustang zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Ford Mustang ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x470
1280x376
800x235
500x147
160x47

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 648 447 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: victorborges

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ford Mustang se nachází v kategorii Ilustrační kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Bludiště ke stažení Podívejte se i na klipart Golfista ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Nepálu zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, grafika, zdarma, vektor, ilustrace, ke stažení, cliparts, Ford Mustang, free, ilustrační obrázek, Auta, download

Doporučené použití klipartu: škola, Pinterest, openOffice, profil, webové stránky, fotokniha, referáty, office, corelDraw, profilovka, textové dokumenty, PowerPoint, web, památník, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Fitónie ke stažení, ilustrace Vánoční svícen ke stáhnutí nebo vektor Nástroje zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.