Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ford Mustang, Auta pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ford Mustang zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Ford Mustang. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ford Mustang nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ford Mustang zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ford Mustang ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x470
1280x376
800x235
500x147
160x47

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 648 447 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: victorborges

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ford Mustang patří do sekce Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Káva zdarma Podívejte se i na vektor Santova lebka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Žirafa ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Auta, free, ilustrační obrázek, cliparts, klipart, Ford Mustang, download, grafika, obrázek, ke stažení, ilustrace, Ford Mustang

Doporučené použití klipartu: památník, časopis, škola, office, Facebook, Pinterest, dokumenty, dokument, seminární práce, avatar, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Spící čtenářka zdarma, obrázek Kostra ke stažení nebo klipart Kuřátko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.