Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Elektromobil, Auta nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elektromobil zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Elektromobil. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Elektromobil ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektromobil zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Elektromobil ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x588
1280x470
800x294
500x184
160x59

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 136 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: akis

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Elektromobil patří do sekce Kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vuvuzela zdarma Podívejte se i na vektor Krtek ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Volské oko ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, klipart, Elektromobil, cliparts, Elektromobil, zdarma, Auta, obrázek, vektorový obrázek, free, vektor, ke stáhnutí, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: web, památník, inkscape, PowerPoint, fotokniha, dokumenty, kalendář, prezentace, seminární práce, plakát, office, Facebook, openOffice, profil, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Radiové vlny zdarma, obrázek Vánoční stuha ke stažení nebo klipart Miminko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.