Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Elektromobil, Auta nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elektromobil zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Elektromobil. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Elektromobil ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektromobil zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Elektromobil ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x588
1280x470
800x294
500x184
160x59

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 51 136 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: akis

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Elektromobil se nachází v kategorii Ilustrační kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kršna jantra ke stažení Podívejte se i na klipart Vánoční stromeček ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Žába zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, vektorový obrázek, download, Elektromobil, obrázek, ilustrace, Auta, kliparty, cliparts, Elektromobil, free, klipart

Doporučené použití klipartu: škola, PowerPoint, office, webové stránky, profil, inkscape, kalendář, časopis, seminární práce, články, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Blondýna ke stažení, ilustrace Abraham Lincoln ke stáhnutí nebo vektor Betlém zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.