Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dopravní nehoda, Auta nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dopravní nehoda zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Dopravní nehoda. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dopravní nehoda nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dopravní nehoda zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Dopravní nehoda ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1560
1280x1248
800x780
500x487
160x156

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 567 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mazeo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dopravní nehoda se nachází v sekci Ilustrační kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zákaz mobilů ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Pivo zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Kombajn ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, cliparts, free, vektor, Auta, zdarma, download, Dopravní nehoda, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, klipart, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: web, památník, prezentace, avatar, seminární práce, corelDraw, Facebook, office, inkscape, textové dokumenty, časopis, plakát, openOffice, Instagram, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Znak váhy ke stáhnutí, ilustrace Zapalovač zdarma nebo vektor Větroměr ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.