Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dopravní nehoda, Auta nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dopravní nehoda zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Dopravní nehoda. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dopravní nehoda nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dopravní nehoda zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dopravní nehoda ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1560
1280x1248
800x780
500x487
160x156

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 567 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mazeo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dopravní nehoda je v sekci Vektorové kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Oslík ke stažení Podívejte se i na obrázek Znamení vodnář ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Drejdl zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, ke stáhnutí, klipart, free, kliparty, ilustrace, grafika, ke stažení, zdarma, Auta, vektorový obrázek, download, Dopravní nehoda, Dopravní nehoda

Doporučené použití klipartu: prezentace, dokumenty, textové dokumenty, blog, openOffice, škola, články, webové stránky, fotokniha, avatar, word, profilovka, časopis, referáty, web

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Gibon ke stažení, klipart Zubatá ke stáhnutí nebo ilustrace Bez lepku zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.