Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dopravní nehoda, Auta nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dopravní nehoda zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Dopravní nehoda. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dopravní nehoda nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dopravní nehoda zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dopravní nehoda ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1560
1280x1248
800x780
500x487
160x156

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 567 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: mazeo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dopravní nehoda je v kategorii Ilustrační obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Stará ježibaba ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Skarab zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Francie ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Dopravní nehoda, zdarma, vektor, free, Dopravní nehoda, grafika, ke stáhnutí, klipart, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, web, kalendář, office, corelDraw, památník, seminární práce, časopis, články, Twitter, avatar

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Zmrzlinový pohár ke stáhnutí, klipart Sexy eyes zdarma nebo ilustrace Strašidelný hrad ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.