Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dodávka, Auta pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dodávka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Dodávka. Klipart Dodávka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dodávka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dodávka zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Dodávka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x648
1280x519
800x324
500x203
160x65

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 257 006 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: voyeg3r

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dodávka se nachází v sekci Ilustrační kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Žabička ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Zmrzlina zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Jezevec ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrační obrázek, free, kliparty, Dodávka, ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek, Dodávka, vektor, ke stažení, grafika, download, ilustrace, Auta

Doporučené použití klipartu: Pinterest, office, pozvánky, památník, avatar, blog, dokumenty, Twitter, Instagram, word, kalendář, webové stránky, časopis, články, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Gekon ke stáhnutí, ilustrace Popcorn zdarma nebo vektor Emu ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.