Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dodávka, Auta pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dodávka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Dodávka. Klipart Dodávka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dodávka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dodávka zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dodávka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x648
1280x519
800x324
500x203
160x65

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 257 006 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: voyeg3r

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dodávka je v kategorii Obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Káva zdarma Podívejte se i na ilustrace Děti ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Stan ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Auta, free, vektor, cliparts, ilustrační obrázek, klipart, Dodávka, vektorový obrázek, Dodávka, ke stáhnutí, ilustrace, download, obrázek, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Facebook, seminární práce, blog, avatar, corelDraw, prezentace, pozvánky, fotokniha, kalendář, PowerPoint, profil, plakát, škola, webové stránky, profilovka

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Znamení blíženci zdarma, vektor Veterán ke stažení nebo obrázek Velikonoční vajíčko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.