Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dodávka, Auta pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dodávka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Dodávka. Klipart Dodávka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dodávka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dodávka zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dodávka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x648
1280x519
800x324
500x203
160x65

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 257 006 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: voyeg3r

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dodávka patří do sekce Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kadeřávek zdarma Podívejte se i na vektor Šnek ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Kormidlo ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, cliparts, vektor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, klipart, obrázek, ilustrace, Dodávka, zdarma, download, Auta

Doporučené použití klipartu: web, profil, dokument, prezentace, dokumenty, corelDraw, webové stránky, pozvánky, fotokniha, PowerPoint, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Přípitek zdarma, obrázek Tulipány ke stažení nebo klipart Kristus na kříži ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.