Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dětská autosedačka, Auta zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dětská autosedačka zdarma ke stažení

Dětská autosedačka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Dětská autosedačka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Dětská autosedačka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětská autosedačka zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dětská autosedačka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1351
1280x1081
800x676
500x422
160x135

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 216 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dětská autosedačka je v kategorii Obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Květák zdarma Podívejte se i na obrázek Roštěná ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Santova asistentka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, Auta, ke stažení, klipart, Dětská autosedačka, ilustrační obrázek, download, free, grafika, vektorový obrázek, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: články, památník, webové stránky, office, Facebook, škola, Pinterest, web, fotokniha, PowerPoint, plakát

Mezi hezké kresby patří i obrázek Čtenář zdarma, klipart Orel ke stažení nebo ilustrace Dětská lokomotiva ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.