Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dětská autosedačka, Auta zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dětská autosedačka zdarma ke stažení

Dětská autosedačka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Dětská autosedačka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Dětská autosedačka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětská autosedačka zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Dětská autosedačka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1351
1280x1081
800x676
500x422
160x135

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 216 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dětská autosedačka se nachází v sekci Obrázky, kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tapír ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Napis LÁSKA zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Karatistka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Dětská autosedačka, ke stáhnutí, download, grafika, cliparts, ke stažení, free, vektorový obrázek, obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, Auta, klipart, Dětská autosedačka

Doporučené použití klipartu: word, kalendář, webové stránky, inkscape, referáty, Pinterest, seminární práce, prezentace, web, dokumenty, škola, avatar, časopis, Twitter, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Vánoční perníčky ke stáhnutí, ilustrace Husa zdarma nebo vektor Meč ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.