Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dálnice, Auta do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dálnice zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Dálnice. Stahujte klipart Dálnice v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dálnice zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Dálnice ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x720
1280x576
800x360
500x225
160x72

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 126 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: IncessantBlabber

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dálnice se nachází v kategorii Ilustrační kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Papež ke stažení Podívejte se i na klipart Peugeot 206 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Banán zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, kliparty, cliparts, obrázek, vektor, ilustrace, Auta, Dálnice, ke stáhnutí, download, zdarma, Dálnice

Doporučené použití klipartu: avatar, Twitter, Pinterest, profil, textové dokumenty, časopis, word, prezentace, openOffice, články, corelDraw

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Bible ke stažení, ilustrace Cesmína ke stáhnutí nebo vektor Muffin zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.