Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Corvette, Auta nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Corvette zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Corvette. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Corvette nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Corvette zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Corvette ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x748
1280x598
800x374
500x234
160x75

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 254 595 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Dave Pena

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Corvette je v kategorii Obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční blahopřání zdarma Podívejte se i na obrázek Automatická pračka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Happy New Year ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, cliparts, klipart, free, Corvette, Auta, Corvette, download, ke stažení, obrázek, grafika, zdarma, ilustrace, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, pozvánky, prezentace, časopis, fotokniha, Pinterest, avatar, dokument, PowerPoint, Instagram, plakát, Facebook, kalendář, inkscape, škola

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Mikuláš zdarma, klipart FIAT Nuova 500 ke stažení nebo ilustrace Maďarsko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.