Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Corvette, Auta nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Corvette zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Corvette. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Corvette nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Corvette zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Corvette ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x748
1280x598
800x374
500x234
160x75

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 254 595 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Dave Pena

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Corvette se nachází v kategorii Vektorové obrázky auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Mali ke stažení Podívejte se i na klipart Vážka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Motýl zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stáhnutí, ke stažení, vektor, download, zdarma, ilustrační obrázek, Corvette, obrázek, klipart, kliparty, vektorový obrázek, ilustrace, free, Auta

Doporučené použití klipartu: referáty, blog, škola, PowerPoint, webové stránky, web, seminární práce, Twitter, corelDraw, inkscape, office, pozvánky, plakát, openOffice, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Kobylka ke stažení, ilustrace Brusinky ke stáhnutí nebo vektor Labyrint zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.