Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Corvette, Auta nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Corvette zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Corvette. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Corvette nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Corvette zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Corvette ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x748
1280x598
800x374
500x234
160x75

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 254 595 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Dave Pena

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Corvette je v sekci Vektorové obrázky auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kostel ke stažení Podívejte se i na ilustrace Monster truck ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Slepice zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, Auta, ke stáhnutí, obrázek, Corvette, ke stažení, cliparts, Corvette, free, vektorový obrázek, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: pozvánky, fotokniha, památník, Facebook, webové stránky, openOffice, blog, kalendář, PowerPoint, web, textové dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Hypnóza ke stažení, vektor Košík s vajíčky ke stáhnutí nebo obrázek Mapa Ruska zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.