Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart BMW touring, Auta pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart BMW touring zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem BMW touring. Klipart BMW touring je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart BMW touring zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart BMW touring ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x704
1280x563
800x352
500x220
160x70

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 588 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: tormaroe

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek BMW touring je v kategorii Ilustrační obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Krabice mléka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Překvapení zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Jednorožec ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektor, grafika, download, Auta, obrázek, free, zdarma, BMW touring, kliparty, vektorový obrázek, BMW touring, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: prezentace, PowerPoint, corelDraw, dokument, referáty, inkscape, Facebook, openOffice, avatar, office, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Rozesmátá blondýna ke stáhnutí, klipart Sirky zdarma nebo ilustrace Kádinka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.