Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart BMW touring, Auta pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart BMW touring zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem BMW touring. Klipart BMW touring je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart BMW touring zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart BMW touring ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x704
1280x563
800x352
500x220
160x70

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 588 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tormaroe

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek BMW touring je v kategorii Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ganéša ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mapa Burkina Faso zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Hodina duchů ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, kliparty, Auta, klipart, ke stažení, ilustrace, BMW touring, grafika, vektorový obrázek, vektor, obrázek, free, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: blog, inkscape, články, office, škola, časopis, word, Facebook, dokumenty, fotokniha, web, profilovka, plakát, referáty, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Bluma ke stáhnutí, klipart Studentka zdarma nebo ilustrace Zákaz NATO ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.