Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart BMW touring, Auta pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart BMW touring zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem BMW touring. Klipart BMW touring je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart BMW touring zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart BMW touring ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x704
1280x563
800x352
500x220
160x70

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 588 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tormaroe

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek BMW touring patří do sekce Ilustrační kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Santa upír zdarma Podívejte se i na klipart Jupiter ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa pokladu ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, BMW touring, free, BMW touring, download, Auta, zdarma, obrázek, ke stáhnutí, klipart, vektor, ilustrační obrázek, grafika, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: word, kalendář, avatar, plakát, Twitter, časopis, škola, inkscape, dokument, Instagram, Facebook, office, openOffice, webové stránky, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i klipart Lékař zdarma, ilustrace Vydra ke stažení nebo vektor Sekera ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.