Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart BMW, Auta nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart BMW zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný BMW. Klipart BMW je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart BMW zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek BMW ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1257
1280x1006
800x629
500x393
160x126

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 517 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart BMW patří do sekce Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ředkve zdarma Podívejte se i na vektor Zmrzlina ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Informace ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, ilustrace, cliparts, grafika, vektor, Auta, download, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: openOffice, seminární práce, word, profilovka, prezentace, dokument, památník, PowerPoint, referáty, corelDraw, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Slunečnicové pole zdarma, obrázek Happy Birthday ke stažení nebo klipart Žirafa ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.