Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart BMW, Auta nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart BMW zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný BMW. Klipart BMW je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart BMW zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart BMW ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1257
1280x1006
800x629
500x393
160x126

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 517 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek BMW se nachází v kategorii Ilustrační kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Déšť ke stažení Podívejte se i na klipart Vývrtka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek SMS zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Auta, obrázek, vektor, BMW, grafika, ilustrační obrázek, kliparty, ke stáhnutí, cliparts, download, ke stažení, klipart, zdarma, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, openOffice, corelDraw, časopis, kalendář, referáty, pozvánky, word, blog, webové stránky, prezentace, inkscape, web, dokument, články

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Melíry ke stažení, ilustrace Hillary Clinton ke stáhnutí nebo vektor Kukuřice zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.