Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bagr, Auta pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bagr zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Bagr. Obrázek Bagr je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bagr zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bagr ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1522
1280x1217
800x761
500x476
160x152

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 263 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bagr je v kategorii Obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Johannes Gutenberg zdarma Podívejte se i na ilustrace Lednička ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Školák ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Bagr, ilustrace, cliparts, Auta, Bagr, obrázek, vektor, klipart, ke stáhnutí, download, free, ilustrační obrázek, grafika, zdarma

Doporučené použití klipartu: word, blog, Twitter, plakát, Pinterest, profilovka, Instagram, prezentace, textové dokumenty, PowerPoint, seminární práce, Facebook, kalendář, openOffice, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Strašidelné dýně zdarma, vektor Frakční baňka ke stažení nebo obrázek Růže ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.