Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bagr, Auta pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bagr zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Bagr. Obrázek Bagr je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bagr zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Bagr ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1522
1280x1217
800x761
500x476
160x152

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 263 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bagr se nachází v sekci Ilustrační kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rychlovlak ICE ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Rak zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Longan ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, download, vektorový obrázek, klipart, cliparts, Bagr, Auta, zdarma, ke stažení, Bagr, free, ilustrační obrázek, obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: škola, Pinterest, Twitter, referáty, seminární práce, word, inkscape, profil, PowerPoint, fotokniha, Instagram, prezentace, časopis, plakát, Facebook

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Vánoční svícen ke stáhnutí, ilustrace Polibek zdarma nebo vektor Bílej jezdec ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.