Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Autobaterie, Auta do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Autobaterie zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Autobaterie. Klipart Autobaterie je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Autobaterie? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobaterie zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Autobaterie ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1300
1280x1040
800x650
500x406
160x130

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 267 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: gramzon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Autobaterie se nachází v sekci Kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Čínský Nový rok ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Klaun zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Vysokozdvižný vozík ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Auta, ke stáhnutí, ilustrace, Autobaterie, grafika, vektorový obrázek, vektor, ilustrační obrázek, free, download, zdarma, kliparty, Autobaterie

Doporučené použití klipartu: časopis, Twitter, Facebook, Pinterest, dokumenty, webové stránky, články, profilovka, seminární práce, plakát, referáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Hruška ke stáhnutí, obrázek Klaun zdarma nebo klipart Vysokozdvižný vozík ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.