Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Autobaterie, Auta do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Autobaterie zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Autobaterie. Klipart Autobaterie je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Autobaterie? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobaterie zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Autobaterie ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1300
1280x1040
800x650
500x406
160x130

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 267 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gramzon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Autobaterie je v kategorii Vektorové obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Alarm ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mapa Myanmaru zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Dětská lokomotiva ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, kliparty, ke stáhnutí, Auta, zdarma, download, ke stažení, Autobaterie, vektor, Autobaterie, grafika, vektorový obrázek, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, profilovka, openOffice, Twitter, word, webové stránky, Facebook, články, office, blog, textové dokumenty, dokument, inkscape, web, Pinterest

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Uganda ke stáhnutí, klipart Mandelinka zdarma nebo ilustrace Smajlík zpěvák ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.