Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Autíčko, Auta do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Autíčko zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Autíčko. Pakliže si chcete obrázek Autíčko stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Autíčko lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autíčko zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Autíčko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1192
1280x954
800x596
500x373
160x119

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 80 832 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ufo_web_factory

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Autíčko patří do sekce Ilustrační obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Televizní ovladač zdarma Podívejte se i na vektor Zlatá ryba ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Znak panna ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, download, kliparty, Autíčko, Auta, obrázek, grafika, ke stažení, Autíčko, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace, cliparts, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: profil, inkscape, Twitter, seminární práce, word, plakát, Facebook, dokument, openOffice, referáty, škola, časopis, textové dokumenty, web, kalendář

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Morpho peleides zdarma, obrázek Klíště ke stažení nebo klipart Valentýnská srdce ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.