Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Autíčko, Auta do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Autíčko zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Autíčko. Pakliže si chcete obrázek Autíčko stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Autíčko lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autíčko zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Autíčko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1192
1280x954
800x596
500x373
160x119

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 80 832 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: ufo_web_factory

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Autíčko je v kategorii Obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jin a Jang zdarma Podívejte se i na ilustrace Dinosaurus ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Ucho ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, ke stáhnutí, obrázek, Autíčko, ilustrační obrázek, ke stažení, Autíčko, download, grafika, Auta, vektorový obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: corelDraw, textové dokumenty, word, webové stránky, blog, openOffice, kalendář, Twitter, seminární práce, dokument, pozvánky

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Byznysmen zdarma, vektor Nekouřit ke stažení nebo obrázek Dortík ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.