Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Autíčko, Auta do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Autíčko zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Autíčko. Pakliže si chcete obrázek Autíčko stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Autíčko lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autíčko zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Autíčko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1192
1280x954
800x596
500x373
160x119

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 80 832 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ufo_web_factory

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Autíčko je v sekci Obrázky, kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lékař ke stažení Podívejte se i na obrázek Rychlé občerstvení ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Vlaštovka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Auta, ke stažení, cliparts, kliparty, vektorový obrázek, free, vektor, grafika, ilustrační obrázek, download, ilustrace, Autíčko, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, Twitter, škola, Facebook, web, prezentace, word, profil, PowerPoint, avatar, seminární práce, textové dokumenty, corelDraw, dokumenty, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Krocan ke stažení, klipart Červená ozdoba ke stáhnutí nebo ilustrace Mapa Itálie zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.