Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Autíčko, Auta do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Autíčko zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Autíčko. Pakliže si chcete obrázek Autíčko stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Autíčko lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autíčko zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Autíčko ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1192
1280x954
800x596
500x373
160x119

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 80 832 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ufo_web_factory

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Autíčko se nachází v sekci Kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Jižní Ameriky ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Šípek zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Idaho ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Auta, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek, Autíčko, klipart, vektorový obrázek, kliparty, download, free, ke stáhnutí, cliparts, vektor, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: Twitter, Facebook, office, openOffice, články, pozvánky, kalendář, fotokniha, profil, památník, word, dokument, inkscape, PowerPoint, avatar

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Tenečnice u tyče ke stáhnutí, ilustrace Dráček zdarma nebo vektor Adventní svícen ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.